شرکت مهرگان اتصال این افتخار را دارد که با بهره گیری از تجربه30 ساله شرکت ارتعاشات صنعتی ایران و علم روز دنیا نسبت به تأمین نیازهای مشتری در بهترین کیفیت و کوتاهترین زمان ممکن اقدام نماید. این شرکت با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب و همچنین با استفاده از جدیدترین ماشین‌آلات در جهت تولید محصولات با كیفیت برتر و مطابق با استاندارد‌های روز دنیا، در حداقل زمان و با كمترین مصرف انرژی توانسته است انواع اتصالات انعطاف ‌پذیر را با بهترین کیفیت و مناسب ‌ترین قیمت طراحی، تولید و عرضه نماید. اتصالات آكاردئونی در خطوط لوله و داکت های صنایع مختلف به جهت خنثی سازی اثرات نامطلوب ناشی از تغییرات ابعادی به كار می‌روند. در سیستم هایی که در آنها صحبت از انتقال سیال می باشد، جابجایی هایی به وجود می آید که منشاء این حرکت ها می تواند تغییرات دمایی ناشی از سیال یا محیط، لرزش دستگاه های موجود در سیستم اعم از پمپ، کمپرسور و ... و یا حرکت های ناشی از عوامل خارجی از قبیل باد، زلزله، نشست سازه و ... باشد. به منظور جذب حرکتهای به وجود آمده و عدم انتقال آنها به دستگاه های موجود و خطوط لوله، از اتصالات انعطاف پذیر استفاده می شود. تحمل درجه حرارت و فشار بالا و جذب حرکت های محوری، جانبی و زاویه ای با در نظر گرفتن آرایش مناسب از جمله خصوصیات اتصالات آکاردئونی است که باعث کاربرد وسیع آنها در سیستم های مختلف خطوط لوله و داکتها در صنایع مختلفی از جمله آب، نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها، ذوب آهن، مجتمع های فولاد، سیستم های مطبوع و ... گردیده است.

اتصالات آکاردئونی آماده تحویل

این نوع اتصالات در سایزهای متفاوت ( ½ تا 12 اینچ) در انواع جوشی، سردنده و فلنجدار در مدل های ساده و مهاردار به صورت یک لایه یا دو لایه تولید می شوند. حداکثر فشار کاری این اتصالات 16 بار و حداکثر دمای کاری این اتصالات 200 درجه سانتیگراد می باشد.

اتصالات آکاردئونی خاص

این نوع از اتصالات (تا قطر 10000 میلیمتر) با توجه به شرایط کاری (دما، فشار، سیال و شرایط محیطی) مورد نیاز مشتری با آلیاژهای متفاوتی (انواع ورق های استیل، اینکونل، اینکالوی و ...) تولید می شوند.

موارد کاربرد اتصالات آکاردئونی:

سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع
انواع نیروگاه های بخار، سیکل ترکیبی، برق آبی و هسته ای
پالایشگاه های نفت و گاز
صنایع پتروشیمی
صنایع فولاد
صنایع سیمان
مبدلهای حرارتی
صنایع چوب و کاغذ
خروجی اگزوز موتورهای احتراقی

نظرات دوستان

مهرگان اتصال