شرکت مهرگان اتصال با بهره گیری از تجربه شرکت ارتعاشات صنعتی ایران و استفاده از دانش فنی و تحقیق و توسعه مداوم، تجربه اقدام به طراحی و تولید انواع اتصالات پارچه ای نموده است. این شرکت با بهره‌گیری از علم و دانش روز دنیا و نیروهای متخصص و مجرب در جهت تولید محصولات با كیفیت برتر و مطابق با استاندارد‌های روز دنیا، توانسته است این اتصالات را با بالاترین کیفیت و مناسب ‌ترین قیمت طراحی، تولید و عرضه نماید. از این نوع اتصالات جهت جذب حركت، لرزش و یا ناهمراستایی در انواع داکت ها (داکت های خروجی دود، هوا، ورودی فن و ...) در شرایط دمایی بالا و فشار پایین استفاده می شود.

با توجه به شرایط طراحی، تولیدات استاندارد شرکت در محدوده دمایی 50- تا 1100 درجه سانتیگراد کاربرد دارند. محدوده فشار قابل تحمل در اینگونه اتصالات حداکثر 5/0 آتمسفر می باشد که ارتباط مستقیمی با حرارت سیستم دارد. مهرگان اتصال قابلیت تولید اتصالات پارچه ای برای فشارهای بالاتر را نیز با توجه به درخواست مشتری دارا می باشد.

برخی از صنایعی که از اینگونه اتصالات استفاده می کنند:

صنایع شیمیایی
صنایع فولاد
نیروگاه ها
کارخانجات سیمان

لایه های مختلف ساختار اتصال:

پارچه های الیاف شیشه که مقاومت حرارتی بالایی دارند. همچنین بسته به نوع استفاده، پوششها و لایه های تقویت کننده مختلفی در اینگونه پارچه ها استفاده می شود.
ورقهای تفلونی که از اتصال در مقابل عوامل خورنده محافظت می کنند.
انواع عایقهای معدنی و پتوهای سرامیکی جهت کاربرد اتصال در دماهای بالا
توری هایی از جنس فولاد ضد رنگ و یا آلیاژ های نیکل ( اینکانل) جهت افزایش مقاومت مکانیکی و محافظت خارجی اتصال
رینگهای تقویت کننده جهت استفاده در سیستمهای فشارهای منفی

نظرات دوستان

مهرگان اتصال